Szellemi munka
Budapest
Posted 2 hét ago

Karrier

KONTROLLER SZAKÉRTŐ

Munkavégzés helye: Budapest

Tevékenységi terület: Szellemi

Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező

FŐBB FELADATOK

  • periodikus zárásokban való aktív közreműködés szoros együttműködésben az érintett társosztályokkal
  • kontrolling rendszer működtetésében való aktív részvétel, azzal összefüggő adatbáziskezelési feladatok ellátása (pl. kódok kezelése a különböző rendszerekben, törzskezelés)
  • produktív órateljesítmények követése, feldolgozása, rögzítése
  • meghatározott rendszeres elhatárolások, főkönyvi fogadások kezelése
  • adatok előkészítése elemzésekhez
  • előkészített riportokhoz frissítések futtatása meghatározott rendszerességgel
  • beruházási nyilvántartás vezetése, folyamatos aktualizálása
  • kiszámlázások tervezése és nyomon követése a kivitelező területekkel szoros együttműködésben
  • kimenő és bejövő megrendelések, teljesítésigazolások, számlák nyomon követése; költségek leigazolásának ellenőrzése
  • vevői vállalkozási szerződések rendszerezése, szerződéstár folyamatos karbantartása
  • adatszolgáltatás auditok pl. könyvvizsgálat során
  • közreműködés pályázati elszámolások dokumentációinak elkészítése során
  • kontrolling területtel összefüggő nyilvántartások kezelése, adminisztratív jellegű feladatok

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (Libra előny, de nem kizárólagos feltétel)
  • kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • rendszerszemlélet, elemzői véna
  • kiváló együttműködési, érdekérvényesítési és konfliktuskezelési készség

ELŐNY

  • stabil angol nyelvismeret előny, de nem kizárólagos feltétel

AMIT KÍNÁLUNK

  • akár azonnali kezdés
  • munkaeszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon
  • lojalitási program

    Job Features

    Job Category

    Gyakorlattal rendelkező

    Karrierszint

    Gyakorlat

    Jelentkezési lap

    A valid phone number is required.
    A valid email address is required.