Fizikai munka
Tiszaújváros
Posted 2 hónap ago

Karrier

MINŐSÉGELLENŐR

BIS0249/24

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Tevékenységi terület: Fizikai

Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező

FŐBB FELADATOK

  • beérkező alapanyagok minőségi átvétele, műbizonylatok megfelelőségének ellenőrzése
  • előgyártásban és helyszínen elkészült hegesztési varratok ellenőrzése
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése és naprakész vezetése (varrat anyakönyv, műbizonylatok jegyzéke stb.)
  • hegesztési (NDT) varratvizsgálatok megrendelése
  • varrat vizsgálatok eredményinek rögzítése a varrat anyakönyvbe
  • D-terv dokumentációs anyagok összeállítása

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • legalább 1 év szerelőipari/fémipari területen hegesztésekhez kapcsolódó MEO vizsgálati tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • önálló elemző és döntési képesség
  • precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • NDT vizsgálati képesítés (RT/VT/PT/MT) level1 vagy ettől magasabb szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Tiszaújváros

AMIT KÍNÁLUNK

  • kezdés tervezett időpontja: akár azonnal
  • munkaeszközöket biztosítjuk: számítógép, mobiltelefon
  • szakmai fejlődési lehetőség

      Job Features

      Job Category

      Gyakorlattal rendelkező

      Karrierszint

      Gyakorlat

      Jelentkezési lap

      A valid phone number is required.
      A valid email address is required.