Szellemi munka
Tiszaújváros
Posted 3 hónap ago

Karrier

ANYAGVIZSGÁLÓ

BIS0245/24

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Tevékenységi terület: Szellemi

Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező

FŐBB FELADATOK

  • a laboratóriumvezető által kiadott anyagvizsgálati munkák szakszerű, határidőre történő elvégzése
  • vizsgálati minták jelölése, kezelése, megfelelő ideiglenes tárolása
  • a vizsgálatra az előkészületi feladatok irányítása, és vagy elvégzése. Eszközök, anyagok előkészítése, a munkaterületre felvonulás
  • az anyagvizsgálat szakszerű elvégzése (képzettsége szerint); az elvégzett vizsgálatok előírás szerinti dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése, elkészíttetése, aláírása, aláírattatása
  • összehasonlítás végzése az előírt és a vizsgálati eredmények között
  • az értékelésnél észlelt eltérések visszajelölése, kijavításuk után a roncsolásmentes vizsgálat ismételt elvégzése
  • javaslattétel a vizsgálati berendezések, segédanyagok, segédeszközök beszerzésére
  • a vizsgálandó varratra, anyagra stb. vonatkozó utasítások elkészítésében közreműködés, a már kész és érvényes tanulmányozása, betartása
  • közreműködés a vizsgálati- és ellenőrzési technológiák kidolgozásában és véleményezésében

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú szakmunkás képesítés, anyagvizsgálói bizonyítvány
  • speciális feljogosító vizsgák
  • NDT anyagvizsgáló level 2 szint
  • legalább 1 év anyagvizsgálói gyakorlat NDT anyagvizsgálat területén
  • MS Office gyakorlati ismerete
  • precizitás

ELŐNY

  • alap, bővített vagy átfogó fokozatú sugárvédelmi képesítés

AMIT KÍNÁLUNK

  • akár azonnali kezdés
  • munkaeszközöket biztosítjuk: számítógép
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jubilálási program

    Job Features

    Job Category

    Gyakorlattal rendelkező

    Karrierszint

    Gyakorlat

    Jelentkezési lap

    A valid phone number is required.
    A valid email address is required.