Szellemi munka
Százhalombatta
Posted 1 hónap ago

Karrier

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ, senior szakértő

BIS0232/23

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Tevékenységi terület: Szellemi

Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező

FŐBB FELADATOK

  • projektek előkészítése az ajánlati szakaszban (naturáliák meghatározása, ütemtervezés, kompetencia és kapacitás elemzés, költségelés),
  • projektek előgyártási, gyártási tartalmának és ütemezésének tervezése,
  • projektek kivitelezése során azok mérnökszolgálati kiszolgálása (ütemtervezés, feladat tervezés, probléma megoldások, elszámolás előkészítés, nyomon követes)
  • projektek szakmai kiértékelése, analízise, tanulási folyamatok vezérlése,
  • szakmai támogatás nyújtása a projektkoordináció, erőforrás menedzsment részére a kompetencia rendelkezésre állás vizsgálatával,
  • helyszíni bejárások, felmérések, ill. adott esetben kirendelések,
  • döntéselőkészítő dokumentációk készítése,
  • műszaki tervek legyűjtése, műszaki csomagok összeállítása utóbbi felterjesztése a beszerzési osztály részére

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú (műszaki/gépészmérnöki) felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • legalább 8 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office, Project, Könyvcalc, Autocad felhasználói szintű ismerete
  • rajzolvasási képesség
  • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • konstruktív gondolkodás, rendezettség
  • együttműködő készség

AMIT KÍNÁLUNK

  • kezdés tervezett időpontja: akár azonnal
  • kiemelkedő és rugalmas bérsáv, amely a pályázó kompetenciáihoz igazodik
  • változatos komplex, izgalmas projektek
  • képzéseken, workshopokon való részvétel
  • munkaeszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon, üzemi gépjármű
  • jubilálási program

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: jellemzően Százhalombattai telephelyen, esetenként további telephelyeinken

      Job Features

      Job Category

      Gyakorlattal rendelkező

      Karrierszint

      Gyakorlat

      Jelentkezési lap

      A valid phone number is required.
      A valid email address is required.