Fizikai munka
Külföld
Posted 1 hónap ago

Karrier

CSŐSZERELŐK

BIS00181/23

Munkavégzés helye: Hollandiai és Belgium

Tevékenységi terület: Fizikai

Karrierszint: Gyakorlattal rendelkező

FŐBB FELADATOK

Csőhálózatok, csővezetékek szerelése, javítása, karbantartása izometrikus rajz alapján.

  • ipari csővezeték rendszerek szerelése
  • acélszerkezetek és tartályok szerelése
  • csővezetékek, csőszerelvények, idomok szerelése

ELVÁRÁSOK

  • többéves szakmai gyakorlat, csőszerelő/lakatos szakmunkás végzettség
  • fegyelmezett, pontos munkavégzés
  • izometriás rajz alapján történő munkavégzés

    MUNKAVÉGZÉS HELYE

    • Hollandia, Belgium

    AMIT KÍNÁLUNK

    • ingyenes szálláshelyet biztosítunk, ahol nem kell rezsit sem fizetned
    • kiutazást – és projekt befejezésekor a hazautazást a cég biztosítja
    • 6 hetenként meg tudod látogatni a családod itthon
    • kezdés tervezett időpontja: akár azonnal
    • stabil pénzügyi háttér
    • összetartó csapat
    • cégünk a biztonságos munkavégzés feltételeit biztosítja

            Job Features

            Job Category

            Gyakorlattal rendelkező

            Karrierszint

            Gyakorlat

            Jelentkezési lap

            A valid phone number is required.
            A valid email address is required.